Umenie vraždy

Gallery

Súčasná hra amerického autora Joa DiPietra nás zavedie do výstredného umeleckého sveta, v ktorom je v mene umenia dovolené čokoľvek.

Slávny a excentrický maliar Jack Brooks a jeho elegantná manželka a tiež maliarka Annie sa rozhodnú pozvať na večeru svojho priateľa a obchodníka s umením Vincenta, ktorý nedosahuje želané výsledky. Jeho príchod ale spustí sled mnohých bizarných situácií. V momente, kedy ho Annie požiada o pomoc pri vražde manžela, sa obyčajné pozvanie zmení na nebezpečnú a spletitú hru, ktorá bude niekoho stáť život. Najmä, ak sa do toho zapletie aj mladá slúžka Kate, túžiaca po zelenej karte. Kto sa teda stane vrahom, a čo je hlavné, kto obeťou priam umelecky prepracovanej vraždy?

Komediálny thriller plný zvratov, humoru a nečakaných situácií nie náhodou pripomína detektívku, v ktorej nič nie je také, ako sa na prvý pohľad zdá.

Obsadenie: Zuzana Fialová, Jana Kovalčíková, Gregor Hološka, Roman Poláčik

Réžia: Eduard Kudláč

Scéna a Kostýmy: Eva Kudláčová Rácová

There were no scheduled performances for this event.