Pamätný deň holokaustu

Karin Sarkisjan pochádza z Arménska. Absolvovala Vysokú školu muzických umení v Jerevane v odbore kompozícia. Žánrovo pôsobí prevažne v oblasti world music, aranžuje ľudové piesne pre rôzne nástrojové zoskupenia a spolupracuje s rôznymi umelcami a kapelami ako napríklad Balkansambel, Pressburger Klezmer Band a Shum Davar.

František Kubiš študoval na konzervatóriu J.L.Bellu v Banskej Bystrici a na VŠMU v Bratislave. Je spoluzakladateľom a členom kapiel Slovak tango, Mojše band, Duo Antico moderno, Sentimento quartet a ďalších. Ako sólový a komorný hráč absolvoval viac ako 1000 koncertov hlavne v rámci strednej európy, ale aj v Holandsku, Spanielsku, Nemecku...Účinkuje na 12 CD nosičoch. Od roku 2010 sa s kapelou mojše band venuje interpretácii židovskej hudby.