Na dvore

Muzikál

O 10:00 hod. - organizované predstavenie pre školy

O 19:00 hod. - podujatie pre verejnosť

Vychutnajte si príbeh o zvieratkách, ktoré žijú ,,na dvore“ z pohľadu dnešného dieťaťa. Hudobné divadlo Na dvore hovorí o tom, ako je dôležité postarať sa o zvieratá a zabrániť akémukoľvek ich ohrozeniu. Starostlivosť o zvieratá je prvoradá. Učí deti zodpovednosti a empatii. Krásne divadlo je plné jarnej nálady a zvieratiek, využíva prvky edukácie, tvorivej dramatiky a interaktívneho divadla. Vynikajúca hudba v podaní živej kapely a spevákov je veľmi melodická obohatená jazzovou harmóniou a frázovaním. Deti vnímajú džez pozoruhodným spôsobom a skladateľ Ludo Kuruc ho dokáže detským divákom priblížiť veľmi hravým spôsobom a prirodzene vzbudzuje úprimný záujem detí o tento hudobný žáner. Predstavenie obsahuje množstvo detských piesní so sprievodom kapely v živej interpretácii a tanečné choreografie.

Hudba a texty piesní: Ludo Kuruc

Dramaturgia a réžia: Jakub Šebo