Predstavím ťa oteckovi

Alan Ayckbourn: Relatively speeking

Predstavím ťa oteckovi

Komédia

Čo všetko sa môže zomlieť, ak váš nastávajúci túži spoznať vašich rodičov, lenže otecko vlastne nie je vaším oteckom? Zašmodrchaná zápletka plná nečakaných zvratov od najvychytenejšieho súčasného britského dramatika, autora vyše osemdesiatky celosvetovo uvádzaných hier -- majstra situačných komédii Sira Alana Ayckbourna, umožňuje naplno zažiariť brilantným výkonom Kamily Magálovej a Jozefa Vajdu. Ako prekonávajú zrelí aristokrati nečakané krízy? A vydrží či nevydrží skúšku ohňom vzťah nezodpovedných snúbencov? Partnerskými kotrmelcami prekvapia vychádzajúce herecké hviezdy Mary Havranová a Juraj Bača.

Hrajú :

Kamila Magálová