Všetko (takmer) o mužoch

Divadelné predstavenie v rámci Levických divadelných dní.

Divadlo Hľadanie Tlmače uvádza hru Všetko (takmer) o mužoch

Slovo o hre:

Traja muži, tri príbehy, rôzny čas a zdanlivo rôzna zápletka. Priateľstvo a česť vs. právo alfa samca. Strhujúce tempo, lebo keď sa obzrieme, všetko je zo včera. Nič sa nesnažíme riešiť, pretože kto sa

smeje, má dlhý život

Réžia: František Držík ml.

Osoby a obsadenie:

Pavol / Rudi / Róbert – Juraj Hruška

Zoki / Max / Leo – Jozef Krčmár

Ivo / Malý / Denis – Jakub Držík

Slovo o súbore:

Divadlo HĽADANIE vzniklo v roku 1995 pri MsKS a MO MS v Tlmačoch. HĽADANIE hľadá možnosti a spôsoby, ako upozorniť diváka na súčasné problémy, stav vecí a vzťahov v živote okolo nás. To je miesto, odkiaľ vychádzame v rámci našej dramaturgie. Siahli sme už po slovenskej, no aj po svetovej dráme a komédii.

Našou ambíciou je úroveň, ktorú náš kolektív dosiahol udržať a aj napriek často nepríjemným témam, ktorými sa v našich inscenáciách zaoberáme, osloviť diváka, aby sa zamyslel nad skutočnosťou a súvislosťami všedného dňa. Veď práve divadlo vzhľadom na úzky kontakt s divákom je na to jedinečnou možnosťou.

Vstupné: 3,- €